poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Miłość ?!
To jest chyba sprawa .. każdego z nas dotykająca. Codziennie mamy z nią styczność, jesteśmy jej światkiem i obserwatorem. Każdy jest kochany przez kogoś i ktoś zawsze kocha nas!!! Spotykamy sie z nią non stop w domu, szkole, pracy, na zajęciach i odnajdujemy ją oczywiście pomiędzy przyjaciółmi.
Kochać ... to stan DUSZY, UMYSŁU i CIAŁA .. coś co nie przychodzi ot tak i coś co nie kończy sie w jednej chwili. Jest to coś niesamowitego, a zarazem czasem sprawia nam ból, ale zawsze budzi wspomnienia! czasem smutne chodz najczęściej te dobre, niezwykle i niepowtarzalne.
Dla mnie miłość ... jest to obietnica składana drugiej osobie (np. chłopakowi )... wieź, która nigdy nie zniknie... nawet, gdy stosunki dwóch osób sie ochłodzą... Nie można po prostu Kochać ... i nagle przestać ... to jest po prostu nie możliwe ;) Miłość przywołuje same dobre wspomnienia, ulotne chwile, które zaliczam do miana wspaniałych!
Po czym poznać miłość? Gdy rano wstajesz i ubierasz sie jak najszybciej do szkoły, lecisz na przystanek i stojąc w holu wypatrujesz GO! Jego świecących oczy na Twój widok, uśmiechu, który zwala Cie z nóg i uświadamia CI, że Twój pośpiech byl uzasadniony ! Tak jest od półtora roku w moim przypadku.
Moja miłość mnie uskrzydla...
Mamy wiosnę- tak to nie nowość .. chodź pogoda, która pojawiła sie w sobotę zwaliła mnie z nóg.. śnieg, deszcz i grat! ;o 
Ale nawiązując do aktualnej pory roku to pierwsza myśl kojarząca się z wiosna to ? SŁOŃCE, kwiaty pachnące, aura miłości i wiele innych ! hm tak, zdecydowanie lubię to ! 
a mam takie pytanie .. czy dla was jest miłość ? znacie jakieś szkolne `super` pary ? 

let`s go!

czasem są takie dni, ze wszystkie `ważne` strony w komtuterze zostały przejrzane, w głowie mamy pełno myśli i nie mamy sie komu wygadać .. więc .. postanowiłam czasem tu zaglądać i coś napisać. Może kogoś to zainteresuje hm .. zobaczymy ;)  no to start!