Ale nawiązując do aktualnej pory roku to pierwsza myśl kojarząca się z wiosna to ? SŁOŃCE, kwiaty pachnące, aura miłości i wiele innych ! hm tak, zdecydowanie lubię to !
a mam takie pytanie .. czy dla was jest miłość ? znacie jakieś szkolne `super` pary ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz