poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Mamy wiosnę- tak to nie nowość .. chodź pogoda, która pojawiła sie w sobotę zwaliła mnie z nóg.. śnieg, deszcz i grat! ;o 
Ale nawiązując do aktualnej pory roku to pierwsza myśl kojarząca się z wiosna to ? SŁOŃCE, kwiaty pachnące, aura miłości i wiele innych ! hm tak, zdecydowanie lubię to ! 
a mam takie pytanie .. czy dla was jest miłość ? znacie jakieś szkolne `super` pary ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz