Miłość ?!
To jest chyba sprawa .. każdego z nas dotykająca. Codziennie mamy z nią styczność, jesteśmy jej światkiem i obserwatorem. Każdy jest kochany przez kogoś i ktoś zawsze kocha nas!!! Spotykamy sie z nią non stop w domu, szkole, pracy, na zajęciach i odnajdujemy ją oczywiście pomiędzy przyjaciółmi.
Kochać ... to stan DUSZY, UMYSŁU i CIAŁA .. coś co nie przychodzi ot tak i coś co nie kończy sie w jednej chwili. Jest to coś niesamowitego, a zarazem czasem sprawia nam ból, ale zawsze budzi wspomnienia! czasem smutne chodz najczęściej te dobre, niezwykle i niepowtarzalne.
Dla mnie miłość ... jest to obietnica składana drugiej osobie (np. chłopakowi )... wieź, która nigdy nie zniknie... nawet, gdy stosunki dwóch osób sie ochłodzą... Nie można po prostu Kochać ... i nagle przestać ... to jest po prostu nie możliwe ;) Miłość przywołuje same dobre wspomnienia, ulotne chwile, które zaliczam do miana wspaniałych!
Po czym poznać miłość? Gdy rano wstajesz i ubierasz sie jak najszybciej do szkoły, lecisz na przystanek i stojąc w holu wypatrujesz GO! Jego świecących oczy na Twój widok, uśmiechu, który zwala Cie z nóg i uświadamia CI, że Twój pośpiech byl uzasadniony ! Tak jest od półtora roku w moim przypadku.
Moja miłość mnie uskrzydla...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz